"Sprawni ak żołnierze-2019"

W dniu 16.04.2019 roku   w  Miejskim Zespole Szkół nr 5 w Krośnie odbyły się Zawody Rejonowe  XLI  edycji Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze-2019” przy współpracy Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, żołnierzy 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Jaśle.                

Nike air jordan SneakersAutres

Spotkanie z saperami

 


(wciśnij obrazek, aby przejść do galerii zdjęć)

W dniu 12 marca 2019 roku, w Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Żmigrodzie w ramach realizacji planu współpracy z 21 Brygadą Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie, gościli żołnierze Patrolu Rozminowania. W spotkaniu wzięli udział uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Żmigrodzie.

jordan release datePatike

Trójbój Obronny z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości

Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie w dniu 23.11.2018 roku wzięli udział w Trójboju Obronnym z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości o Puchar Prezydenta  Miasta Krosna dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.
latest RunningSneakers

Szkolny Turniej Piłki Nożnej

19 września na hali sportowej w Nowym Żmigrodzie odbył się szkolny turniej piłki nożnej. Rywalizowali uczniowie z klas Ia, Ib, II, III. W wyniku rozgrywek wyłoniono najlepszą drużynę, jednak wszyscy uczestnicy zawodów zostali nagrodzeni. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Beata Zięba, Agnieszka Laskowska-Szucio

Sports brandsトロフィールーム , Fullress , スニーカー発売日 抽選情報 ニュースを掲載!ナイキ ジョーダン ダンク シュプリーム SUPREME 等のファッション情報を配信!